Преносна СОО миленичиња животно систем аналогни Х зраци слики

Краток опис:

Преносна СОО миленичиња животно систем аналогни Х зраци слики


детали за производот

Тагови производ

излезна моќност 5.3kW
номинален напон 220V ± 10% 50Hz / 60Hz
инверторот фреквенција 70kHz +/- 5%
прецизност kV Целосен опсег ± 4%
mA прецизност ≤ ± (5%) (mA> 25mA, MS> 5); ≤ ± (10% + 1mA) (mA≤25mA); 
анодна брзина фиксна анодна
спектар изложеност kV 40kV-125kV, 1kV чекор
Изложеност mA опсег 10-100mA (употреба R'10 или R'20 стандард)
ms изложеност се движат 1 -4000ms (употреба R'10 или R'20 стандард)
ms изложеност прецизност ≤ ± (5% + 0.2ms)
Изложеност MAS опсег 0.1-200mAs (употреба R'10 или R'20 стандард)
Изложеност MAS прецизност ≤ ± (5% + 0.2mAs)
април количина Макс. Април податоци за поддршка 2000pcs
комуникацискиот интерфејс RS-232
Од димензија (мм)

280 * 255 * 220 (без колиматорот); 450 * 255 * 220 (со колиматорот)

Тежина (кг) 15kgs (со колиматорот)

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !