krevat Flat DR digital X Sistemi ray të imazhit radiografi pajisjet

Përshkrim i shkurtër:

Kuptojnë radiografi klinike pa krevat vdekur niveli angle.High radiografi të sheshtë, panel shtrat mund të heqë lart dhe poshtë, ose noton në katër directions.80KW / 1000mA * High-fuqi frekuencave super tejzanor, gjenerator tensionit të lartë.


Detail Product

Produkt Tags

* Kuptojnë radiografi klinike pa krevat vdekur niveli angle.High radiografi të sheshtë, panel shtrat mund të heqë lart dhe poshtë, ose noton në katër directions.80KW / 1000mA * energji të lartë të frekuencave super tejzanor, gjenerator tensionit të lartë.

* Kapacitet të lartë të ngrohjes, me shpejtësi të lartë x-ray tub. Performancë të lartë panel banesë detektor (një ose dy herë është fakultative). 65KW / 800mA frekuencë të lartë gjenerator tensionit të lartë. Importuar madhësia e madhe detektor panel të sheshtë (17 * 17 'Wired celular detektor sheshtë panel). fuqi të lartë shpejtësi të lartë x-ray tub (Varian).

* Operacion të thjeshtë fleksibël. Importuara Madhësia e madhe 17 * 17 "Wired celular detektor panel banesë. fuqi të lartë frekuencë të lartë gjenerator tensionit të lartë. Kuptojnë DR radiografi pranë shtratit të lagjes

 

PJESË DR DR5500P
Flat Panel Detector Korea Brand, stil Wired 17 "* 17" rezoluta cezium jodur Hapësinor: ≧ 3.9 LP / MM
Voltage Generator lartë Fuqia tre faza 380V +/- 38VMax. Prodhimi pluhur 55KW Tube aktuale: 10mA ~ 640mA

Tension Tube: 40kV ~ 150kV  Kohëzgjatja e ekspozimit: 0.2mAs ~ 800mAs

X-tub rreze TOSHIBA Brand, Pika Fokale 0.6 * 1.2  Tube tensionit: 40kV ~ 150KV Target Angle: 12 °
kolona DR Lartësia 2050mm, në distancë Side: 425 ~ 1225MM Bed max.bearing: 135KGS   
Gjoks Column style vertikale, panel core deri në fund: 450 ~ 1460mm

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !