KPET DR6500 Vet kafshëve veterinare manar digital radiografi X Sistemi ray të imazhit DR pajisje

Përshkrim i shkurtër:

Dizajni Standard i sipërfaqes krevat me një gamë të gjerë të aplikimit është i përshtatshëm për inspektime për të gjitha kafshët e vogla, të mesme dhe të mëdha. Materialet teknologjisë së lartë të përbërë janë përdorur për sipërfaqe krevat, dhe materiali ka zeroja-rezistente pronën dhe është e lehtë për të pastruar. Doza për thithjen rreze X është e ulët.


Detail Product

Produkt Tags

Dizajni Standard i sipërfaqes krevat me një gamë të gjerë të aplikimit është i përshtatshëm për inspektime për të gjitha kafshët e vogla, të mesme dhe të mëdha. Materialet teknologjisë së lartë të përbërë janë përdorur për sipërfaqe krevat, dhe materiali ka zeroja-rezistente pronën dhe është e lehtë për të pastruar. Doza për thithjen rreze X është e ulët.

Një brez i ri i përmasave të mëdha e detektor dixhital sheshtë panel pa splicing, detektor me madhësi të madhe të "17 × 17" silic amorf (madhësia pixel: 127 μ m dhe blerjes image kohë: 4 ~ 6 seconds) importohet me paketim origjinal nga Korea dhe kjo ka arritur nivelin kryesor teknologjik në të gjithë botën. Ajo ka raport më të lartë stabilitetin dhe zgjidhjen dhe ka karakteristikat e cilësisë së lartë, jetë të gjatë, raport më të lartë me kosto të performancës në të njëjtën kohë, duke u takuar përdorim klinik dhe liruar njerëzit pa shqetësime.

Nuk është një teknologji thelbësore përpunimit të imazhit nga HD mjekësore dhe përshtatur automatike dritare, zvogëlimin e zhurmës dhe transmetimit automatike mund të arrihet në imazh. fuqishëm funksioni i përpunimit të imazhit paraqet efektet më të mira të rritjes, filtrimin, dhe zvogëlimin e zhurmës.

Mbështetje Lista punën e sistemit:

Ajo ka funksionet për imazhin e blerjes, rritjen dhe zvogëlimin e imazhit, rregullimin e shkëlqim imazhit, rregullimin e imazhit të kundërt, rotacionit imazhit, imazhi flips dhe matjen VHS; Workstation ka funksionin e backup automatik të sigurisë për imazhin, i cili mbështet mënyrat e rrugën e vetme apo rrugën e dyfishtë; Transmetimi i Dicom3.0 image, hetimi, edicioni, shtypjen mund të arrihet nga ky sistem. Sistemi DR mund të menaxhojë të pacientit dhe informacionin e imazhit;

detektor sheshtë panel Japan Toshiba, 17 '* 17' amorf silic (FPD) jodur cezium  1 set
Stacioni i punës: Kompjuter klasën teknike,  2M HD ekran shkallë gri 1 set
program software origjinale të importuara për kafshë 1 set
krevat Animal krevat Nr.7, paneli mund të lëvizin në katër drejtim tub kolonën lëvizur poshtë e lart me energji elektrike                            1 set
gjenerator tensionit të lartë 220V, 320MA, 32KW 40-150kv    Made në Kinë (markë Neusoft) 1 PC
ray tub X pika fokale: 0.6 * 1.2 Tube tensionit 40-150KV. markë Toshiba 1 PC
film printer Laser Kodak 5700C 1 PC
Raporti letër printer i gjallë 1 PC
grid filtër Importuar JPI, 203 tela, grid lartë dendur 1 grup
ekran touch hD Medical 1 PC
stacion punë post-përpunimit Kompjuter me softuer 1 grup
Remote karrocë  3KW UPS pluhur, mund të lëvizin lart e poshtë.  
kuti Tool hD Medical 1 grup
kabllo të tensionit të lartë 75KV 2PCS
Kabllo të energjisë Dy 3wires faza 1 PC
collimator Veçantë për Kafshëve 24V 1 PC
Fuqia përforcues: Made në Kinë 1 grup
Të tjerët Paketimi kuti kartoni, tela toka 1 grup

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !