Mobile DR digital X ray të imazhit të sistemit pajisja radiografi

Përshkrim i shkurtër:

20kw super fuqi dhe 32KW frekuencë të lartë gjenerator tensionit të lartë, performanca super pa të shkaktojë të gabuar, të lartë ekran të ndjeshëm touch 


Detail Product

Produkt Tags

* 20kw fuqia Super dhe 32KW frekuencë të lartë gjenerator tensionit të lartë, performanca super pa të shkaktojë të gabuar, të lartë ekran të ndjeshëm touch

* New sistem DR mobile, ruajtjen e energjisë bateri, përforcues pushtet, frekuencë të lartë gjenerator të pavarur të tensionit të lartë, të lartë të ngrohjes kapaciteti x-ray tub.

* Toshiba dhe Varian x-ray tub është fakultative, Wired dhe pa tel detektor panel banesë është fakultative.

Me tejzanor sistemit përplasje shmangien.

 

PJESË DR ITEM V-100 V-200 V-300
Flat Panel Detector markë  hD hD Varian Wired / Thales wireless
madhësi 14 '* 17' 14 '* 17' 14 '* 17'
material cezium jodur cezium jodur cezium jodur
Voltage Generator lartë markë hD hD hD
pushtet 20kw / 320MA 32KW / 400MA 32KW / 400MA
X-tub rreze markë TOSHIBA TOSHIBA TOSHIBA VARIAN

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !