Pezullimi DR digital X Sistemi ray të imazhit radiografi makineri

Përshkrim i shkurtër:

me cilësi të lartë panel banesë Detektor: Niveli Top amorf silic panel banesë detektor, matrix shkëlqyer blerjes dhe rezolutë hapësinor, struktura mikro është treguar në mënyrë të qartë.


Detail Product

Produkt Tags

me cilësi të lartë panel banesë Detektor: Niveli Top amorf silic panel banesë detektor, matrix shkëlqyer blerjes dhe rezolutë hapësinor, struktura mikro është treguar në mënyrë të qartë.

* Tub cilësi të lartë dhe tensionit të lartë gjenerator: Top performance, compatibility fortë, të siguruar cilësinë e klasit të parë x-ray.

* Frame Plotësisht automatike Pezullimi: Full elektrike të integruar të kontrollit, tub dhe detektor mund të zhvendoset në të njëjtën kohë, pozicioni i transformimit me një çelës, në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e spitalit.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !