U krahu DR digital X rreze imazhit sistem radiografi

Përshkrim i shkurtër:

* Me karakteristikat e efikasitetit të lartë të konvertimit, gamë të gjerë dinamik, rezolucion të lartë hapësinor, zhurmë të ulët, ecurinë e qëndrueshme të fortë përshtatshmërinë e mjedisit dhe kështu me radhë

 


Detail Product

Produkt Tags

* Imazhe të shkëlqyera mund të arrihet edhe me kusht të shtënat e dozë të ulët.

* Niveli i Lartë Teknologji silic amorf (FPD). tërë detektor 17'x17 'me madhësi të madhe zonën e zbulimit efektive. Përmbushur kërkesat radiografi e pozicionit të ndryshme.

PJESË DR ITEM DR3000 DR3200
Flat Panel Detector markë  hD  KANGZHONG
madhësi 17 '* 17' 17 '* 17'
material cezium jodur cezium jodur
Voltage Generator lartë markë hD Neusoft
pushtet 28KW / 360MA 32KW / 400MA
X-tub rreze markë hD hD
fokus 0.6 * 1.2 0.6 * 1.2
Highest Voltage Tube 150KV 150KV
kolona DR markë  hD hD

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !