krahu UC DR digital X rreze imazhit sistem makine radiografi

Përshkrim i shkurtër:

sistem i fuqishëm image, përvoja ekstreme operacion, takohen ekzaminim ndryshme klinike.

 


Detail Product

Produkt Tags

* Sistemi i fuqishëm image, përvoja ekstreme operacion, takohen ekzaminim ndryshme klinike.

* Me performancë të lartë me frekuencë të lartë gjenerator tensionit të lartë.

* Struktura Zinxhiri ndërtuar në kolonë për heqjen, njësia e kontrollit dhe kolona është i integruar së bashku.

* Teknologji të lartë të nivelit silic amorf (FPD) cezium jodur panel banesë detektor, X ray mund të konvertohet direkt në sinjale elektrike, rezolucion më të mirë dhe ndjeshmërinë është sjellë me ju.

PJESË DR ITEM DR5000X 5000XI DR5000G
Flat Panel Detector markë  hD TOSHIBA  TOSHIBA
madhësi 17 '* 17' 17 '* 17' 17 '* 17'
material cezium jodur cezium jodur cezium jodur
Tensionit të lartë  Generator markë hD Neusoft Neusoft
pushtet 50KW / 630MA 50KW / 630MA 50KW / 630MA
frekuencë i lartë i lartë 200KHz super
X-tub rreze markë  hD TOSHIBA VARIAN
fokus 0.6 * 1.2 0.6 * 1.2 0.6 * 1.2
Highest Voltage Tube 150KV 150KV 150KV
kolona DR markë  hD   hD

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !